למה צריך לבנות אתר תדמית לעסק?

מהו אתר תדמית?אתר תדמית- אתר שבו יש פרטים בסייסים על העסק שלך, בדרך כלל אתר כזה יכלול 4-6 עמודים, כשהמובילים ביניהם שרצוי מאוד שיופיעו בו הם: עלינו/ אודות, ביקורות, גלריה וצור קשר.באתר תדמית בדרך כלל אנו נשלב תמונות של העסק שלנו ופרטים "יבשים" עליו: במה אנו עוסקים, כתובת, שעות פעילות וכמובן -דרכים ליצירת קשר.

 כל עסק צריך אתר תדמית?כן!נסו לחשוב על שני נותני שירות שלאחרונה סיפקו לכם שירות כזה או אחר. 

עכשיו חפשו את שמם בגוגל, האם יש להם אתר? איך האתר שלהם נראה? האם יש שם ביקורות של לקוחות אחרים? אולי תמונות של לפני ואחרי?אתר תדמית ייתן לכם, בתור נותני השירות את האופציה ליצור לעצמכם כרטיס ביקור אותו תוכלו לשווק ולהראות בו דוגמאות לעבודות מוצלחות שאתם גאים בהן ועל ידי כך, לסגור גם עסקאות בצורה קלה יותר, הרי – הגולש כבר ראה דוגמאות וקרא על השירותים שאתם מציעים באתר שלכם, עכשיו רק נשאר "לסגור את העסקה".

"יש לי מספיק לקוחות שמגיעים אליי מהמלצות "אם אתם עסק קיים, שמעולם לא פרסם את עצמו בדרך כלשהי, ייתכן מאוד שרוב הלקוחות שלכם מגיעים אליכם "מפה לאוזן" 

.העניין הוא שהיום, זה לא כל כך מספיק. חישבו מה אתם הייתם עושים - האם תלכו שבי אחרי המלצה על מעצבת פנים לפני שתבדקו עבודות נוספות שלה חוץ מאותה ממליץ שהראה לכם את התוצרים שסיפקה עבורו? אני מקווה שלא.. בסה"כ מדובר בשירות יקר יחסית שאין בו הרבה מקום לטעויות. א

ם יהיה לאותה מעצבנת פנים אתר תדמית, תוכלו להיכנס אליו ולראות דוגמאות נוספות שעיצבה ובכך לגבש דעה מוגמרת על אותה מעצבת.