6 טיפים חשובים לבניית אתר תדמית לעסק

אתם לקראת תהליך בניית אתר תדמית לעסק?

יש לנו מספר טיפים מועילים לבניית אתר שאתם פשוט חייבים להכיר.

טיפ 1: אתר עסקי משרת את קהל הלקוחותעסקים רבים חוטאים בכך שהם בונים אתר תדמית קודם כל עבורם ולא עבור קהל היעד שלהם. זה בדרך כלל מתבטא בפירוט ארוך ומעיק על הצלחות החברה והנפשות הפועלות, ופחות על התמורה שהעסק יכול להעניק ללקוחות.

חשוב לזכור שאתר תדמית הוא בראש ובראשונה נועד בכדי לתת ללקוחות פוטנציאליים פלטפורמה ללמוד על העסק, להבין איך העסק יכול לעזור להם ולעודד אותם ליצור קשר עם העסק. אז התמקדו קודם כל במה קהל היעד של העסק רוצה לקבל מהאתר.

טיפ 2: 

התאמת אתר תדמית לגלישה דרך הניידים היא חובה

טלפונים חכמים מאפשרים לכולם לגלוש באינטרנט מכל מקום ובכל זמן. אולי לא ידעתם את זה אבל מעל מחצית מהגולשים באינטרנט עושים זאת בעזרת טלפונים ניידים.

בעקבות כך, היום ישנה חשיבות גדולה מן המעלה הראשונה להבטיח שבניית אתר לעסק תהיה רספונסיבית לגלישה דרך הניידים. שימו לב שאתם רוכשים תבנית בניית אתרים רספונסיבית למובייל.

טיפ 3:

 זמן טעינה קצר מונע נטישה אם האתר לא נטען תוך מספר שניות אז כל העבודה שתשקיעו על בניית אתר תדמית תלך לפח כי מה שיקרה הוא, שהגולשים יינטשו את האתר תוך כמה שניות בגלל האתר לא נטען מספיק מהר.

לגולשים אין סבלנות לחכות עד שאתר כבד יטען. מחקרים מראים שזמן טעינה ארוך מ-3 שניות יכול להוביל לאחוז נטישה של מעל 70%. חשוב לעשות מאמצים להימנע מזמן טעינה ארוך.

טיפ 4: 

חובה לכלול כמה שיותר דרכי יצירת קשר אנו מניחים שהמטרה המרכזית של בניית אתר התדמית לעסק היא בכדי לייצר פניות חדשות מלקוחות דרך מנועי החיפוש (באופן אורגני או ממומן).בכדי למקסם את היכולת של האתר לייצר לעסק פניות מלקוחות, חשוב לדאוג לכלול בו כמה שיותר דרכי יצירת קשר עבור גולשים. 

דרכי יצירת קשר יכולים להיות טופס לידים, כפתור התקשרות מהנייד, כפתור שליחת SMS וכו'.

טיפ 5: 

עזרים וויזואליים איכותיים מבטיחים מראה אתר מקצועי.

אתר תדמית לרוב יכלול תמונות, סרטונים ועזרים וויזואליים שונים שמטרתם להעניק לגולשים מידע אינפורמטיבי ולשכנע אותם להשאיר פנייה.

חשוב מאוד להשתמש בעזרים וויזואליים איכותיים על מנת להבטיח נראות מקצועית ותקינה של האתר.

לדוגמה, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות באיכות ירודה, סרטונים עם אודיו חלש וכו'.

טיפ 6:

 יצירת אמינות באתר תדמית תורמת ליותר פניותסממני אמינות, כגון המלצות מלקוחות ועבודות לדוגמה, הם אלמנטים שתורמים רבות לאתר תדמית. 

הם מחזקים את תחושת האמינות בקרב הלקוחות הפוטנציאליים המבקרים באתר העסק, מה שמצמצם את ההססנות שלהם, ומגדיל את הסיכוי שהם ירצו להשאיר פניה.במידה ויש לכם סממני אמינות שניתן להוסיף לאתר, עשו זאת כבר במהלך הבנייה הראשונית של האתר על מנת להגדיל את הסיכויים לקבל יותר פניות מלקוחות חדשים.